Odehráli jsme zápas 60 metrů ve vzduchu

Pařba v oblacích. ASUS Republic of Gamers si pro nás přichystal další originální akci. Tentokrát jsme se v rámci showmatche utkali s Německou Pentou... 60 metrů ve vzduchu!

Na jakém nejšílenějším místě jste si kdy zahráli Counter-Strike? Nám se ve spolupráci s ASUS Republic of Gamers daří pořád tohle překonávat. Vyzkoušeli jsme si už místa jako Vltava, Lomnický Štít ve Vysokých Tatrách nebo i solné doly v Polsku. Akce se tentokrát vrátila zpátky do Prahy. V Riegrových sadech vyrostl jeřáb, který nás vytáhnul 60 metrů do vzduchu. Pařit s jedinečným výhledem na hlavní město České republiky se nepoštěstí každý den. Super nápad!

Akce byla poprvé otevřena také pro veřejnost. Příjemný den v naší společnosti tak strávila řada fanoušků, která si s CS:GO partou mohla udělat několik fotek a se podívat na zajímavý zápas. Jsme rádi za jakoukoliv zkušenost se zahraničními týmy a o to víc si ceníme, že jsme Pentu Sports v uvolněné atmosféře přece jenom porazili. Sice za unikátních podmínek na herním notebooku od ASUSu, ale výhra je pořád výhra. Dává nám to motivaci do další práce, které není nikdy dost.

Organizačně byl celý den zvládnutý na jedničku, ani 60 metrů ve vzduchu nebylo žádnou překážkou. Herní mašina ASUS Rog GL553 je opravdu výkonná a zvládne i ty nejextrémnější podmínky, což se znovu potvrdilo. Celou akci navíc doplnil skvělý vedlejší program. Návštěvníci si mohli zahrát nejnovější pecky na konzolích, zajít do Monster Energy stanu nebo si poslechnout DJ Lucky Boye. Součástí byl také Showmatch dívčího týmu ROG.Female proti výběru YouTubera MenTa.

Za eXtatus dáváme rozhodně palec nahoru a těšíme se na příště. Byl to velmi příjemně strávený den ve přátelské atmosféře s fanoušky eXtatusu a gamingu. Uvidíme, co si pro nás ASUS přichystá do budoucna. Máme toho za sebou hodně a ani zdaleka netušíme, kde bychom se mohli tentokrát setkat a odehrát další showmatch. Laťka je nastavena vysoko (doslova). Tak na viděnou příště!