League of Legends sekce znovu mění tým, zůstává jenom Mortsche

Během pauzy se uskutečnilo několik důležitých změn v našem League of Legends týmu. Z původní sestavy, kterou jsme vyslali na poslední neúspěšné Hitpoint Finals ve Svitavách, zůstává jenom toplaner Tomáš „Morstche“ Anděl. Všechny zbývající pozice prošly obměnou a následující split bude k vidění zcela nová pětice hráčů. V článku se na změny společně podíváme.

Již před několika týdny dorazil do eXtatusu bývalý jungler Inside Games Jiří „Sawyor“ Libánský. Naše barvy budou hájit také jeho bývalí spoluhráči, protože ze stejného celku k nám přichází midař Ondřej „Ordno“ Prachař a ADC Matyáš „Carzzy“ Orság. Dlouhodobí fanoušci našeho týmu druhého jmenovaného dobře znají, protože ještě před půlrokem za eXtatus nastupoval a mohli jste ho vidět například na posledním Mistrovství České republiky v Brně. Na botlane s ním bude spolupracovat poslední posila jménem Radovan „Rufus“ Moravec, který se k nám přesouvá z Fraternitas.

Z původní sestavy v celku zůstávají ještě Josef „Shiage“ Číko a Lukáš „PiOk“ Lörinc, budou však prozatím plnit roli náhradníků, což nám pomůže nejen v zápasech, ale hlavně také v tréninku. Support Kamil „Kamilius“ Košťál eXtatus zcela opouští a v nejbližší době ho v černo-červených barvách neuvidíme. 

 „Skoro všechny kluky velmi dobře znám, například s Carzzym se setkáváme již poněkolikáté za poslední dva roky. Kapitánem týmu bude nováček Ordno,“ okomentoval situaci kouč Radim „Zizou“ Zaoral. Kromě zápasů a reprezentace eXtatusu na turnajích se můžete podle jeho slov těšit také na různé herní návody v podání členů týmu. Bude toho hodně, stay tuned!

Cílem nové sestavy je jednoznačně zisk titulu na MČR a napravení loňského zaváhání. Tento důležitý turnaj se odehraje 10.-12. listopadu, kde budeme potřebovat vaši velikou podporu! Ať už na streamu, nebo přímo v Brně. Ještě dříve nás ale můžete zastihnout při jiné a důležité zkoušce. Odehrajeme offline finále Samsung MČR Turnaje proti celku Tribunal plebs, za které nastupuje legendární Aleš „Freeze“ Kněžínek. O podrobnostech budeme ještě informovat na našich sociálních sítích.

Nová sestava:

Top: Tomáš 'Mortsche' Anděl

Jungle: Jiří 'Sawyor' Libánský 

Mid: Ondřej 'Ordno' Prachař

ADC: Matyáš 'Carzzy' Orság

Support: Radovan 'Rufus' Moravec

Kouč: Radim 'Zizou' Zaoral

Náhradníci:

Mid: Josef 'Shiage' Číko 

ADC: Lukáš 'PiOk' Lörinc