Vítáme u nás Sawyora

League of Legends tým prodělal změnu na pozici junglera. V barvách eXtatusu již neuvidíme Jana „Piipouš3ka“ Pipotu, místo něj černo-rudý dres oblékne Jiří „Sawyor“ Libánský.

Tímto swapem reagujeme na nepovedenou akci Hitpoint Finals, během které jsme ve dvou utkáních nevyhráli jediný zápas. Změna přichází na pozici junglera. V eXtatus můžeme již definitivně přivítat Jiřího „Sawyora“ Libánského, který v minulosti oblékal barvy eSuby nebo naposled Inside Games. S nimi na zmíněném svitavském turnaji došel až do finále, kde po úvodní výhře nad námi nestačil na svůj bývalý tým a se skóre 1:2 bral konečné druhé místo.

Sawyor se stává našim kmenovým hráčem, ale přesto má s eXtatusem již jednu mezinárodní zkušenost. V červnu tohoto roku za nás odehrál finálový LAN turnaj v Hamburgu, kde se klukům podařilo získat bronzovou příčku.

Žádné další změny pro League of Legends tým momentálně v plánu nejsou. Doufáme, že se bude Sawyorovi v novém působišti dařit a s ním v sestavě si vybojujeme pozici nejlepšího domácího celku.

Vítej u nás, Jirko!

Sledujte Sawyora na Facebooku či Twitteru.

Aktuální sestava:

Top: Tomáš „Mortsche“ Anděl

Jungle: Jiří „Sawyor“ Libánský

Mid: Josef „Shiage“ Číko

ADC: Lukáš „PiOk“ Lorinc

Support: Kamil „kamilius1“ Košťál