V únoru roku 2016 se realizuje oficiální přestup bývalé nEophyte sestavy, která působí ve složení Tomáš "barb1" Hrádek, Richard "queztone" Strnátko, Patrik "DEV7L" Stuchlík, David "Kaparzo" Lacina a Karel "Sneix" Pavlica, pozici trenéra zaujímá Michal "KETUBOR" Csontoš.
O měsíc později dostává queztone nabídku do zahraničního týmu HellRaisers, kterou přijímá a tým je nucen rychle hledat adekvátní náhradu. Rozhodnutí padlo na mladičkého Davida "Frozen" Čerňanského a spolu se zbytkem týmu odlétá na první zahraniční zkoušku ohněm, na Copenhagen Games 2016 do Kodaně. Tam sestava nezaznamenává výraznější úspěch a po návratu domů čelí dalším personálním změnám.
Změny se dějí radikální a tým stojí před těžkým obdobím. V sestavě zůstává pouze dvojice hráčů DEV7L a Frozen, KETUBOR se z trenérské pozice přesouvá na pozici hráčskou. Začátkem května 2016 oficiálně představujeme nové posily a vítáme Jiřího "oKKo" Trojana a Jindřicha "ZEDKO" Chybu. Blýská se na lepší časy, nové uskupení pracuje na zlepšení výkonnosti ukazuje svůj potenciál.
V září dochází k další změně, queztone ukončuje své zahraniční angažmá, vrací se do eXtatus a nahrazuje oKKa. Tato změna vede k vylepšení taktické hry a tým upevňuje svou dominantní pozici na domácí scéně. V listopadu získává titul z Mistrovství České republiky 2016 a dává jasně najevo, že tento tým má budoucnost.
Rok 2017 je zahájen opětovnou personální změnou. KETUBOR se vrací na svou původní trenérskou pozici a jeho místo v hlavní pětce zaujímá Martin "MonttY" Melišek. V tento moment se tým ocitá ve svém nejsilnějším složení, které za svou téměř dvouletou existenci měl. V únoru dochází ke trenérské změně, KETUBOR opouští svůj post a jeho roli přebírá Tomáš "tecko" Koširer.
Tým i nadále okupuje bezkonkurenční pozici domácí jedničky a díky novému generálnímu partnerství se společností Alza se od dubna roku 2017 stává prvním profesionálním týmem v České a Slovenské republice.